Hakkımda

1984 yılında İskenderun’da doğdum. İlkokulu Kılıç Ali Paşa İlk Öğretim Okulu’nda okudum. Ortaokul ve lise eğitimini İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamladım ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İng.)  kazandım. 2008 yılında tıp fakültesinden mezun oldum ve İskenderun Merkez 6 nolu Hacı Şerif Tosyalı Sağlık Ocağı’na pratisyen hekim olarak atandım. Toplum sağlığının temel taşı  olan sağlık ocağı hekimliğini yaparken TUS sınavına hazırlandım. 2009 yılında Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Bölümü’nü kazandım. Tüm radyoloji uygulamalarının mevcut olduğu hastanede, dalında uzman ve yetkin hocaların eğitimi altında ihtisasımı tamamladım.

2014 yılının başında mecburi hizmet için Hatay Samandağ Devlet Hastanesi’ne atandım,  kliniğin sorumlu tek hekimi olarak hem mesleki hem idari anlamda deneyim kazandım. 2016 yılının Temmuz ayında, kendi memleketim olan İskenderun’a döndüm. İskenderun Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 2 yıl çalıştım. Eylül 2018-Aralık 2021 tarihleri arasında Özel Palmiye Hastanesi’nde  çalıştım.

Akademik merakımı kaybetmeden, kendimi yenileyerek, severek ve hevesle yaptığım işime Ocak 2022 itibariyle kendi kliniğimde devam etmekteyim.  Kalabalıktan uzak ve ferah kliniğimde, üst düzey teknoloji ile donatılmış cihazımla, hastalarıma daha fazla vakit ayırarak işimi yapmak temel hedefim. Evliyim ve dünya güzeli 3 çocuğun annesiyim.

Kliniğimde; ayrıntılı gebelik ultrasonu, meme ultrasonu, tiroid ultrasonu, yenidoğan kalça ultrasonu, batın(böbrek, karaciğer, safra kesesi vs.) ultrasonu, renkli Doppler ultrason tetkikleri başta olmak üzere, tüm ultrasonografik muayeneleri ile tiroid ve meme biyopsisi yapmaktayım. Bunun yanı sıra tüm tomografik tetkiklere ve MR tetkiklerine birincil veya ikincil bakı ile konsültasyon raporu yazmaktayım.